> Samotestování ve firmách rychlými antigenními testy
NOVINKA: Nový Antigenní TEST pro SAMOTESTOVÁNÍ. DOPRAVA ZDARMA od 1700 Kč

Samotestování ve firmách B2B

Pro firmy a obchodní společnosti nabízíme velké množstevní slevy na antigenní testy na Covid-19, FFP2 a FFP3 respirátory, jelikož chápeme, že potřebujete samotestování ve firmách otestovat buď pár nebo stovky zaměstnanců denně, tak jsou pro nás nízké ceny a Vaše spokojenost nejdůležitějšími faktory. Dodání je možné při platbě předem na účet. Prodáváme úřadům, společnostem, obcím, institucím a obchodním zákazníkům. Rovněž dodáváme větší objednávky pro školy, školky, instituce, úřady a společnosti. 

Pokud máte konkrétní požadavek nebo potřebujete větší množství přes  1 000 kusů pro samotestování ve firmách, pošlete nám dotaz s požadovaným množstvím objednávky na: korona@rychlytest-korona.cz

Naše Antigenní testy

clungene antigenni testyclungene antigenni testy
Vyprodáno
Čtěte více
Čtěte více
REALY-TECHREALY-TECH
Vyprodáno
Čtěte více
Čtěte více
lepu medical antigenni testylepu medical antigenni testy
Vyprodáno
Čtěte více
Čtěte více
REALY-TECHREALY-TECH
Vyprodáno
Čtěte více
Čtěte více
samotestování ve firmách

Samotestování ve firmách antigenními testy na Covid-19

V české republice je od 6. dubna 2021 podle usnesení vlády povinné samotestování ve firmách a neziskových organizacích do 10 zaměstnanců.

Výjimky pro samotestování ve firmách na Covid-19 tvoří: 

  • zaměstnanci, kteří pracují mimo pracoviště formou home office 
  • zaměstnanci, kteří se uzdravili z onemocnění Covid-19 za méně než posledních 90 dní a už se u nich neprojevují žádné příznaky covidu: horečka, únava, suchý kašel, ucpání nosohltanu, rýma, bolest v krku, bolest svalů či průjem
  • zaměstnanci s certifikátem od Ministerstva zdravotnictví o provedeném očkování na onemocnění Covid-19, tudíž od druhé dávky očkování uplynuly nejméně 2 týdny a zaměstnanec nepociťuje příznaky Covidu-19

Na naše antigenní testy se od 1. dubna 2021 vztahuje proplácení zdravotními pojišťovnami.  Žádost o příspěvek na proplácení antigenních rychlotestů pro samotestování ve firmách najdete zde.

Zdravotní pojišťovny, které se podílí na proplácení příspěvků na antigenní testy pro samotestování ve firmách najdete níže.

111 – Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

201 – Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky

205 – Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

207 – Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví

209 – Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

211 – Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

213 – RBP, zdravotní pojišťovna

Samotestování ve firmách na Covid-19, což je akutní infekční onemocnění respiračních dýchacích cest je nyní v České republice povinné ve firmách, i od 12. dubna ve školách. Žáci se před výukou musí prokázat negativním antigenním testem, aby se mohli výuky ve škole zúčastnit. Podle současného epidemiologického výzkumu je inkubační doba 1 až 14 dní. Hlavní příznaky covidu se vyznačují horečkou, únavou a suchým kašlem. V některých případech se příznaky covidu projevují ucpáním nosu, rýmou, bolestí v krku, bolestí svalů a průjmem.

Product has been added to your cart